POZYCJONOWANIE

OFERTA
30 kwietnia 2014
 • TaskSuspendisse fermentum erat. Duis consequat tortor. Mauris ut tellus a dolor. Suspendisse nec tellus.
Rozpoczynamy proces pozycjonowania.

Powszechnie wiadomo, że najwyżej w wynikach wyszukiwania Google znajdują się wszystkie strony, które zostały uznane za najbardziej pasujące do wpisanego w okno wyszukiwarki zapytania. Odpowiada za to algorytm Google. Nie jest on znany, ale znane są czynniki, które mają wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce. Czynników tych jest około 200. Dzielą się one na dwie główne grupy:

 • związane z treścią na danej stronie
 • związane z jej popularnością w internecie
 • Jak łatwo się domyśleć, obie grupy zależą od siebie i są ze sobą ściśle związane. W procesie pozycjonowania nie można więc pominąć żadnej z nich.

  W świecie internetu zmiany zachodzą bardzo szybko. Z minuty na minutę zmieniają się algorytmy Google, pojawiają nowe technologie. Pozycjonowanie nie jest więc jednorazowym działaniem, tylko ciągłym i długoterminowym procesem, który dąży do poprawy wszystkich elementów mających wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce internetowej. Jest ciągłym czuwaniem nad zmieniającymi się warunkami, monitorowaniem konkurencji i tego co dzieje się w internecie. W ten właśnie sposób działają nasi specjaliści od SEO w Sosnowcu.


  Dlaczego SEO Sosnowiec?

  Przyjęte przez nas zlecenie jest na bieżąco monitorowane przy pomocy dedykowanych narzędzi statystycznych. Strona jest pozycjonowana i pnie się na szczyt w wyszukiwarce pod ustalonymi słowami kluczowymi, a Ty płacisz w momencie kiedy Twoja witryna osiągnie pierwszą stronę w wynikach wyszukiwania.

  Każdego klienta traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Wycena jest przygotowywana indywidualnie po przeprowadzonym audycie SEO i uzależniona od formy pozycjonowania, która wybierzemy.

  Skupiamy się na efekcie i uparcie dążymy do celu, który sobie wyznaczyliśmy. Wszyscy Klienci są na bieżąco informowani o wynikach naszej pracy, mają również dostęp on-line do statystyk, które są codziennie aktualizowane

  Przekazujemy raporty z działań i osiąganych pozycji, ponieważ chcemy, by nasi klienci rozumieli, jakie działania wkładamy w pozycjonowanie. Sosnowiec i okolice to miejscowości, z których firmy będące naszymi klientami, mogą też łatwo umówić się z nami na spotkanie, podczas którego odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.